Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

United me përmbysje e çon në shtëpi Barcelonën

NULL NULL
23.02.2023 22:56

Manchester United ka mposhtur Barcelonën me rezultat 2-1 në ndeshjen kthyese, madje duke përmbysur rezultatin, kështu duke u kualifikuar në 1/8 e Europa Leagues.

Rezultati përfundimtar nga dy ndeshjet është 4-3 në favor të Djajve të Kuq, njofton Klankosova.tv.

Fillimisht në epërsi kaloi Barcelona me një gol nga pika e bardhë nga Roberto Lewandowski, ndërsa në pjesën e dytë, United u këndell me një gol nga Fred, ndërsa të dytin e shënoi Antony.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.