13:10, 8 Nëntor 2018

Manchester United po kërkon që ta përforcojë mbrojtjen duke shtuar futbollistin e Sampdorias, Joachim Andersen, sipas La Republica.

Djajtë e Kuq e kanë përcjellë disa herë danezin, dhe tani po e konsiderojnë shumën prej 26 milionë funtesh sa kërkohet për shërbimet e tij.

Ai u transferua nga Twente te Sampdoria në gusht të vitit 2017.

Konkurs Pune

Lexo më shumë