“Unë të dua ty” - premiera kosovare në Prive - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Unë të dua ty” – premiera kosovare në Prive

NULL NULL
08/05/2015

Të shtunën në orën 19:00, në emisionin Prive të Klan Kosovës, do të bëhet lansimi i videoklipit të këngës “Unë të dua ty”, nga Asgjë Sikur Dielli.

Ky videoklip është prodhuar nga Kavalo Studio në Tiranë, ndërkaq xhirimet janë realizuar në hapësirat e Muzeut Historik Kombëtar të Shqiperisë në muajin prill.

Të gjithë fansat e Asgjë Sikur Dielli do të mund ta shohin videoklipin dhe ta shkarkojnë gratis singlin e ri në web faqen zyrtare të këtij grupi:  www.asgjesikurdielli.info.