Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Unë të dua ty” – premiera kosovare në Prive

NULL NULL
08.05.2015 11:14

Të shtunën në orën 19:00, në emisionin Prive të Klan Kosovës, do të bëhet lansimi i videoklipit të këngës “Unë të dua ty”, nga Asgjë Sikur Dielli.

Ky videoklip është prodhuar nga Kavalo Studio në Tiranë, ndërkaq xhirimet janë realizuar në hapësirat e Muzeut Historik Kombëtar të Shqiperisë në muajin prill.

Të gjithë fansat e Asgjë Sikur Dielli do të mund ta shohin videoklipin dhe ta shkarkojnë gratis singlin e ri në web faqen zyrtare të këtij grupi:  www.asgjesikurdielli.info.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.