“Unë s’i trembem asgjëje”, për çka e ka fjalën Bruno? (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Unë s’i trembem asgjëje”, për çka e ka fjalën Bruno? (VIDEO)

NULL NULL
27.02.2023 10:16
Bruno

Bruno ka thënë se nuk trembet asgjë, kur bëhet fjalë për lojën.

“S’i trembem asnjë lloj pyetje, asnjë lloj komenti”, tha këngëtari nga Shqipëria, i cili vazhdoi duke thënë se është shumë i qetë.

Ky diskutim i tij mes Xhulin dhe Stresin ndodhi në dhomën e gjumit natën vonë.

Ndiqni videon.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.