Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Unë nuk e kthejë nderin, Stresi ma ktheu”, Artani flet përsëri për Stresin dhe fanellën që ia ktheu (VIDEO)

NULL NULL
22.02.2023 17:51

Artani i ka treguar Melisës sesi Stresi ia ka kthyer fanellën që ai ia kishte dhuruar.

Veprimin e Stresit, Artani e quajti si kthim të nderit.

“Unë të nderoj, dhe ti ma kthen nderin, kjo i bie kështu”, ka thënë Artani.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.