Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Unë jam ajo që nxis më shumë debate, sepse më pengojnë disa sende”, thotë Iliriana (VIDEO)

NULL NULL
17.11.2023 00:25

Çifti, Adri dhe Iliriana, nuk iu kanë shpëtuar pyetjeve pikante gjatë darkës së banorëve të nominuar të Big Brother VIP Kosova.

“Kush e nxitë tjetrin më shumë për tu përfshirë në debate?”, ka qenë pyetja për ta, e dyshja kanë rënë dakord se Iliriana është ajo që e posedon këtë virtyt.

“Unë se mua më pengojnë sendet më shumë edhe unë nxiti dhe i shoh”, ka thënë ajo.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.