Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ulpiana merr fitorën e tretë rresht (VIDEO)

NULL NULL
nga Jon Ajeti 03.03.2023 17:46

Skuadra e Ulpianës po vazhdon me formë të mirë në sezonin pranveror duke vazhduar rrugëtimin e tyre për inkuadrim në superligën e Kosovës në futboll.

Lipjanasit, kanë regjistruar fitoren e tretë rresht pasi në xhironë e 17-të mposhtën rivalin e tyre Vushtrinë me rezultat 3:1 për tu ngritur përkohësisht në pozitën e parë në grupin b të ligës së parë.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.