Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ukrainasit shijojnë shpërqendrimin nga Rusia, me dashuri (FOTO)

NULL NULL
14.02.2023 15:54

Ukrainasit po bëjnë ende përpjekje për të festuar ditën e Shën Valentinit, edhe pse lufta vazhdon.

Në një fotografi të mrekullueshme, një burrë që mban një buqetë të madhe me lule kalon pranë një grumbulli pengesash antitank, transmeton Klankosova.tv.

Të tjerë persona janë parë duke mbajtur tullumbace në formë zemre nëpër rrugët e kryeqytetit.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.