Uji mbi xhamin e makinës ngrin brenda pak sekondave në Kinë (VIDEO)

Uji mbi xhamin e makinës ngrin brenda pak sekondave në Kinë (VIDEO)

NULL NULL
2 javë më parë

Uji ngriu brenda disa sekondave pasi spërkati xhamin e përparme të një makine në veri të Kinës.

Videoja e filmuar në qytetin Shenyang më 8 janar, tregon një automjet në lëvizje i cili kalon nëpër një pellg dhe spërkat me ujin automjetin prapa tij.

Uji në xhamin e përparmë kthehet menjëherë në akull, duke bllokuar pamjen e shoferit.

Sipas raportimeve, shoferi i frikësuar ndaloi makinën e tij dhe vuri një shenjë paralajmëruese për të pastruar akullin. Atij iu deshën 15 minuta për të bërë këtë punë.