UÇK, Drenica dhe Stresi - tre emrat që Xhuli shkroi në murin e shtëpisë së BBVK-së (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

UÇK, Drenica dhe Stresi – tre emrat që Xhuli shkroi në murin e shtëpisë së BBVK-së (VIDEO)

NULL NULL
23.02.2023 22:38

Konkurrentja e Big Brother VIP Kosova, Xhuli është treguar goxha kreative gjatë mbrëmjes së sotme.

Pos, që në mur ka shkruar inicialet e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës (UÇK) dhe vendlindjen e saj, Drenicën, listës ajo i bashkëngjiti edhe një prej emrave të konkurrentëve.

Kjo erdhi me kërkesë të Stresit, i cili i kërkoi asaj që t’ia shkruaj emrin në murin tek televizori i shtëpisë së “Vëllait të Madh”.

Gjithsesi, për më shumë detaje ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.