U tha se janë ndarë, Shawn Mendes dhe Camila Cabello të lumtur në krahët e njëri-tjetrit

U tha se janë ndarë, Shawn Mendes dhe Camila Cabello të lumtur në krahët e njëri-tjetrit

NULL NULL
2 months më parë

Pasi u përfol se janë ndarë, këngëtarët, Shawn Mendes dhe Camila Cabello, janë parë bashkë duke darkuar në një restorant natën vonë në New York.

Çifti i lezetshëm dukeshin shumë të lumtur nën shoqërimin e njëri-tjetrit.

Këngëtarja kubaneze para darkës ishte në emisionin “The Tonight Show”, ku ka folur për këngën e saj të re ,”Don’t Go Yet”.

Çifti janë bashkë që nga viti 2019, shkruan Just Jared, transmeton Klankosova.tv.