U rrokullis me traktor teksa po punonte tokën, vdes burri nga Mamusha - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

U rrokullis me traktor teksa po punonte tokën, vdes burri nga Mamusha

NULL NULL
1 month më parë

Një burrë nga Mamusha ka humbur jetën pasi dyshohet se është rrokullisur me traktor në tokën e bujqësisë teksa po punonte.

Sipas raportit, viktima ka pësuar lëndime vdekjeprurëse.

“Njësitë relevante dhe ekipi mjekësor kanë dalë në vendin e ngjarjes ku dhe është konstatuar vdekja  e viktimës. Me urdhër të prokurorit trupi i pajetë është dërguar në IML për obduksion”, thuhet tutje në raport, transmeton Klankosova.tv.