U raportua e zhdukur, Tanya gjendet e gjallë

U raportua e zhdukur, Tanya gjendet e gjallë

NULL NULL
6 days më parë

Aktorja britanike Tanya Fear është gjetur e gjallë në Los Angeles, katër ditë pasi u raportua e zhdukur nga shtëpia e saj.

Aktorja 31 vjeçare u gjet rreth orës 11 të mëngjesit të hënën dhe u dërgua në një spital për të parë nga afër gjendjen, thanë familja e saj.

Nuk dihet ende se ku është gjetur Tanya, megjithëse zbulimi erdhi disa orë pasi dikush raportoi se e kishte parë në bulevardin Santa Monica, transmeton Klankosova.tv.

Ajo ishte zhdukur më 9 shtator.

British actress Tanya Fear has been found alive in Los Angeles after having been reported missing last week, police have said (Tanya and Yvonne pictured in an Instagram post from November)