Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

U pyet përse nuk e ‘format’ Azemin, ja si përgjigjet Blerando (VIDEO)

NULL NULL
08.12.2023 01:09

Blerando sonte në Darkën e të Nominuarve e mori një pyetje interesante.

“Pse nuk e format Azemin?”, ishte pyetja të cilën e mori Blerando, e që u habit goxha shumë nga pyetja.

“Si lojëtar këtu e formati, e vlerësoj sepse duhet nuk kam ku ta qojë”, u përgjigj Blerando.

Më pas reagoi edhe Azemi, i cili i tha: “Po të mos ishte loja do të thotë që nuk do të më flisje”.

E Blerando ia ktheu: “Je djalë i mirë, nuk kam çka të them më shumë”./Klankosova.tv

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:
  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.