U largua nga sfida e Big Brother, Olti i reagon Getinjos (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

U largua nga sfida e Big Brother, Olti i reagon Getinjos (VIDEO)

NULL NULL
13.01.2023 23:25

Opinionisti Olti Curri i ka reaguar Getinjos, pasi ky vendosi të largohej nga sfida e Big Brother.

“Ne dhe publiku ishim bërë gati për të dëgjuar debatin dhe ti papritmas vendose të largohesh. Unë nuk  e kuptova pse vendose të largohesh, por të kisha rekomanduar të mos largohesh më kështu, sepse Vëllai i Madh është Vëllai i Madh, ndërsa Getinjo është Getinjo”, i tha Olti Getinjos.

Në përgjigje të kësaj, Getinjo tha: “Edhe Getinjo është si Getinjo, mbahet Getinjo”.