U goditën nga vetura në Veternik, djali lirohet nga spitali – nëna në gjendje të rëndë

Dy këmbësor janë goditur nga vetura duke marrë lëndime trupore. Rasti ka ndodhur dje rreth orës 11:40 në Veternik në dalje të Prishtinës. Të lënduarit mes vete janë nënë dhe bir, të cilët janë dërguar për trajtim në Qendren Klinike dhe Universitare të Kosovës. Lidhur me gjendjen e tyre detaje për Klan Kosova ka dhënë … Continue reading U goditën nga vetura në Veternik, djali lirohet nga spitali – nëna në gjendje të rëndë