U ftua të këndojë në dasmën e ish të dashurit, artistja befason çiftin me një këngë për tradhtinë - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

U ftua të këndojë në dasmën e ish të dashurit, artistja befason çiftin me një këngë për tradhtinë

NULL NULL
20/09/2022

Një këngëtare ka treguar se ishte ftuar për të kënduar në dasmën e ish të dashurit të saj i cili e kishte tradhtuar, dhe vendosi ta befasojë me një këngë për tradhtinë.

Alexandra Starr, një këngëtare dhe kantautore nga Kalifornia, u trondit kur iu kërkua të performonte në dasmën e ish të dashurit të saj me vajzën me të cilën ai e kishte tradhtuar një vit më parë.

Artistja, e cila tha se ishte në lidhje me burrin e paidentifikuar për më shumë se pesë vjet përpara se të zbulonte se ai kishte tradhtuar vjeshtën e kaluar, shpjegoi se ajo shërben si një ‘këngëtare e kopertinës’, që do të thotë se ajo shpesh ndërhyn për ata që nuk janë në gjendje të performojnë. në ngjarjet lokale.

Kështu, kur këngëtarja kryesore e grupit që ish-i i saj kishte ftuar për dasmën e tij e telefonoi dhe i kërkoi të zinte vendin e saj, ajo e ndjeu se ishte një ‘shenjë’ dhe e pa atë si mundësinë e përsosur për t’u hakmarrë.

Tronditja më e madhe nisi kur ajo zgjodhi të këndojë “Before He Cheats” nga Carrie Underwood, dhe hodhi ujë mbi të përpara se të dilte nga dasma në një moment dramatik që u kap dhe u shpërnda në TikTok.

Alexandra fshehu fytyrën e saj për pjesën e parë të mbrëmjes, por ndërsa çifti u ngjit në skenë për kërcimin e tyre të parë së bashku, ajo filloi të këndonte këngën që ka të bëjë me rikthimin me një ish të pabesë – ndërsa u kthye për të treguar fytyrën e saj.

Të dy nusja dhe dhëndri u ndien në siklet, ndërsa një mik i të porsamartuarve u përpoq ta bënte Aleksandrën të ndalonte.

Ajo postoi një klip të momentit tronditës në aplikacionin e transmetimit të videove muajin e kaluar, ku u bë shpejt virale – duke fituar më shumë se nëntë milionë shikime brenda pak ditësh, transmeton Klankosova.tv.

Alexandra hid her face for the first part of the evening, but as the couple took to the floor for their first dance , she started singing the country hit as she turned around to show her identity

A musician has revealed that she was hired to sing at her cheating ex-boyfriend's wedding without him realizing, and she decided to surprise him with a song about infidelity

So when the lead singer in the band that her ex had hired for his wedding called her and asked her to take her place, she felt it was a 'sign' and saw it as the perfect opportunity to get revenge