Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

U dobësua 25 kilogramë vetëm për një fjalë të vajzës

NULL NULL
16.05.2015 18:00

Një ditë, Craig Carrington vendosi që të ballafaqohej vendosmërisht me stomakun e tij të rritur.

Arsyeja që e shtyri ta bënte këtë ishte vajza e tij.

“Nuk dukesh më si babai im. Dukesh si plak”, i tha vajza trevjeçare, transmeton Klan Kosova.

Pas kësaj, britaniku 31 vjeçar vendosi që të hiqte dorë nga ushqimi i shpejtë dhe pijet e gazuara.

Nisi t’i vizitonte rregullisht qendrat e fituesit dhe të ushqehej në mënyrë të shëndoshë.

Për disa muaj i humbi 25 kilogramë.

“Po të mos ishin fjalët e vajzës sime, kurrë nuk do ta kisha vullnetin për ta bërë një gjë të tillë”.

klankosova.tv

Craig Carrington

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.