Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“U distancu kur ia përmenda ‘screenshot’-at”, Gania teksa debaton ashpër me Bucin (VIDEO)

NULL NULL
19.11.2023 19:28

Debatet nuk patën të ndalur sot mes Ganiut dhe Bucit.

Komediani i tha atij se ka një mori gjërash që di për të prej jashtë dhe se nuk dëshiron t’ia përmend.

“Më ke pre në besë jashtë disa herë, je distancu kur t’i përmenda ‘screenshot’-at”.

“E di ti shumë mirë për çka bëhet fjalë dhe kur se distance pasi t’i kam përmendur”, ka thënë Ganiu./Klankosova.tv

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.