U diagnostikua me kancer në gjak, Sam Neill flet publikisht (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

U diagnostikua me kancer në gjak, Sam Neill flet publikisht (VIDEO)

NULL NULL
20.03.2023 10:06
Sam Neill

Sam Neill ka bërë një përditësim në lidhje me diagnozën e tij të kancerit.

Nëse nuk e dini, 75-vjeçar, pak ditë më parë ka zbuluar se ai ishte diagnostikuar me kancer të gjakut në fazën e tretë, transmeton Klankosova.tv.

Sam zbuloi se ai vuri re se vuante nga gjëndrat e fryra në mars të vitit të kaluar dhe diagnoza e tij u zbulua menjëherë pas kësaj.

Së fundmi, aktori tha: “Siç e shihni, unë jam gjallë dhe mirë. Kam tetë muaj që jam duke u trajtuar”.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by SamNeillTheProp (@samneilltheprop)