U bë temë në prime të BBVK nga Juli e Stresi, Noizy reagon - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

U bë temë në prime të BBVK nga Juli e Stresi, Noizy reagon

NULL NULL
31.01.2023 11:07

Noizy u përfshi indirekt edhe mbrëm në “prime” të Big Brother VIP.

Tema që ndezi debat ishte e rrobave në adresë të Stresit që shkaktoi zemërimin e Julit.

Juli indirekt pretendoi se ka pasur një lidhje me personin në fjalë dhe rrobat i ka dizejnuar bashkë me të.

Stresi në spektakël i tha Noizyt ti dërgojë sa më shumë rroba sepse “janë ka mbyten për të”.

Noizy ka bërë një reagim duke pëlqyer këtë postim në faqen e Big Brother VIP.

Mesa duket ai është rreshtuar me Stresin, të cilin e ka përkrahur që nga dita e parë, teksa për Julin nuk ka pasur as edhe një koment të vetëm. /Prive.al/