Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Tym i bardhë”, Milan dhe Giroud arrijnë marrëveshjen

NULL NULL
nga Andi Shabani 29.03.2023 21:17

A.C Milan dhe Olivier Giroud kanë vendosur të vijojnë bashkëpunimin.

Sulmuesi francez dhe klubi italian janë dakordur për marrëveshjen e cila e lidh shtatëlartin edhe për një vit tjetër me gjigantin italian.

Palët thuhet se kanë arritur akordin e verbal.

Nga marëveshja e re, Giroud do të ketë pagë vjetore prej 3,8 milion euro, plus bonuse shtesë.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.