“Ty po të pret finalja e madhe”, Andi me mesazh nga jashtë për banorët (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Ty po të pret finalja e madhe”, Andi me mesazh nga jashtë për banorët (VIDEO)

NULL NULL
10.03.2023 21:25

Andi është banori i cili të hënën u eliminua nga shtëpia e Big Brother VIP Kosova.

E si secili banor i eliminuar, edhe Andi ka pasur mesazhe nga jashtë për secilin banorë.

“Ty po të pret finalja e madhe”, ka qenë mesazhi i Andit për Stresin.

Ndërkaq, në videon e mëposhtme mund të dëgjoni mesazhet e Andit për banorët e tjerë.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.