Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Ty kom me ta nxi jetën, se ishe pis” – Gani Gërmia replikon me Bucin (VIDEO)

NULL NULL
18.11.2023 15:49
Ylli

Gania iu drejtua Bucit duke i thënë se “ty do ta nxi jetën se ti ishe pis”.

Ai i tha “për qfarë për shoqen a, qika boll e mirë pse po ja kini inati si ti me pas hyr mbas një muaj dhe mos me të prit mirë.

Gania i tha se “të tregoj nesër në mëngjes”.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.