20:43, 2 Korrik 2020

Turqia, Shqipëria dhe Mali I Zi, po shihen si destiancione dhe opsione të mundshme të kosovarëve për pushimet e sivjetme.

Përfaqësuesit e agjencioneve turistike, po thonë se gjithçka po e bëjnë duke respektuar masat anticovid, njofton Klan Kosova.

Kronikë e zgjeruar nga gazetarja Dafina Jegeni.

Konkurs Pune

Lexo më shumë