Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Turqi: 17-vjeçari vret shokun e tij për një postim në rrjete sociale

NULL NULL
18.09.2023 15:45
Gaziantep vrasja shoku

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Turqi.

Një postim në rrjete sociale u bë mollë sherri mes dy të rinjve, njeri prej të cilëve mbeti i vdekur.

17-vjeçari Ibrahim A, vrau mikun e tij i kishte kërkuar mikut të tij Muhammed Şeyh Ahmed, që ta fshinte një postim të publikuar.

Ky i fundit, refuzoi që të bënte një gjë të tillë, e kjo ngjalli një debat të ashpër mes dy të rinjve, shkrujnë mediat turke përcjell Klankosova.tv

Ibrahim A, me këtë rast e goditi shokun e tij me thikë në zemër, duke e lënë të vdekur në vend.

I dyshuari u arrestua dhe kanë nisur hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes së rëndë.

Rasti ka ndodhur në qytetin e Gaziantepit.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.