Turneu i futbollit ballafaqon institucionet (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Turneu i futbollit ballafaqon institucionet (VIDEO)

NULL NULL
13/06/2015

Institucionet e Kosovës po sfidohen në një turnir futbolli.

Sfida në mes të ministrisë së punëve të jashtme dhe të asaj të administratës publike, doli të jetë me shumë interes, në turneun e organizuar nga ambasada gjermane në Prishtinë.

Edhe ekipi i kësaj të fundit u shfaq serioz për të fituar ndeshjen e parë, kur u ballafaqua me ekipin e Policisë së Kosovës.

Kronikë nga Dafina Jegeni.