Turne në Futsall për nder të Epopesë (VIDEO)

Turne në Futsall për nder të Epopesë (VIDEO)

NULL NULL
1 month më parë

Për nder të Epopesë së Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, në Prishtinë është duke u zhvilluar finalja në futboll të vogël.

Gazetari i sportit, Endrit Zogaj së bashku me kameramanin Bardh Stublla kanë sjellë pamje nga ndeshja në emisionin Info Magazine në Klan Kosova.

Skuadrat që janë duke u përballur në këtë finale janë Prishtina dhe Prishtina 01.

klankosova.tv