22:14, 10 Gusht 2018

Këngëtarja kosovare me famë botërore, Dua Lipa, sonte do të performojë në parkun e “Gërrmisë” në kuadër të festivalit “Sunny Hill”, njofton Klan Kosova.

Radhët e atyre që kanë blerë biletën janë të mëdha dhe të ngjeshura, ndërkaq Klani mëson se kontrolli në hyrje është i rreptë.