Turistja ulet për t’u fotografuar, majmuni ia kapë gjoksin dhe e puth në faqe - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Turistja ulet për t’u fotografuar, majmuni ia kapë gjoksin dhe e puth në faqe

NULL NULL
02/07/2022

Një turiste nuk e ka pritur veprimin e një majmuni teksa është ulur për të pozuar në një kopsht zoologjik në Tajlandë.

Majmuni i madh qëndroi pas gruas për një fotografi, por ajo u befasua kur krijesa kapi gjoksin e saj në Safari World të Bangok më 27 qershor.

Ai gjithashtu i dha një puthje asaj, pasi buzëqeshi për turistët e tjerë.

Orangutani më pas u kthye te kujdestari i tij për të qenë gati për turistin e radhës me të cilin do të bënte selfie.

Nuk dihet nëse kafsha ishte e trajnuar për ta bërë këtë në mënyrë që t’i argëtojë vizitorët e kopshtit zoologjik, transmeton Klankosova.tv.

The orangutan even leant in and planted a kiss on her cheek at Bangkok's Safari World, Thailand

This cheeky orangutan couldn't help himself grab a tourists boobs as she was posing for a picture with him