9:43, 30 Korrik 2019

Një turist që ka ardhur në Kosovë është befasuar me madhësinë e hamburgerëve dhe çmimin e tyre.

Ai tha se kjo është edhe një arsye më shumë për ta dashur Kosovës, njofton Klan Kosova.

The Avant-Garde Traveller është profili i tij në Twitter që bën postime nga vendet që viziton. Ai ka bërë një udhëtim me autobus nga Berlini që i ka zgjatur 28 orë.

Pasi ka vizituar nobeliskun “Newborn” në Prishtinë, turisti vendosi që ta vizitojë edhe Prizrenin.

“Në Kosovë e hëngra hamburgerin më të madh që kam ngrënë kohët e fundit dhe më kushtoi 1 euro”, ka shkruar në Twitter ai.

Konkurs Pune

Lexo më shumë