"Tung e ki", Stresi i drejtohet ashpër Artanit (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Tung e ki”, Stresi i drejtohet ashpër Artanit (VIDEO)

NULL NULL
25.02.2023 00:22

Përplasjet mes Stresit dhe Artanit kanë vazhduar edhe sonte në  natën Prime të Big Brother VIP Kosova.

Stresi i ka thënë Artanit se vota e popullit është e shenjtë dhe u shpreh se ata vendosin.

“Vota e popullit është e shenjtë, ata vendosin edhe tung e ki”, është shprehur Stresi.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.