Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Tuna ka një porosi

NULL NULL
29.05.2015 15:19

Këngëtarja nga Shkupi e cila ditëve të fundit është përfolur për një ndarje nga i dashuri i saj, ka një porosi për ndjekësit e saj në instagram.

Altuna Sejdiu ka publikuar një fotografi ku ka ndarë një porosi për të gjithë, transmeton Klan Kosova.

Tuna thotë: “Mbajeni private jetën tuaj seksuale, paratë e fituara dhe planet e juaja”.

tunaaaa

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.