Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Tri sfidat e së martës për Dardanët

NULL NULL
nga Shpend Spahija 21.11.2023 09:49

Kombëtarja A e Kosovës do ta zhvillojë sot ndeshjen e fundit kualifikuese për Kampionatin Evropian kundër Bjellorusisë, me fillim nga ora 20:45, takim që transmetohet në Klan Kosova.

Por, kjo nuk do të jetë sfida e vetme për Dardanët të martën, pasi me fillim nga ora 13:00 gjenerata U21 do të ballafaqohet me Izraelin, takim që mund ta përcjellni nëpërmjet kanalit Sport1 në Artmotion.

Ndërsa nga ora 14:30, fillon dueli tjetër i Kosovës tek gjenerata U19 ndaj Malës, takim që transmetohet në Youtube.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.