Tri finale në Klan Kosova - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Tri finale në Klan Kosova

NULL NULL
25/05/2022

Klan Kosova do të sjell tre finale për “gurmanët” e futbollit.

Adhuruesit e sportit më popullor sonte do të kenë mundësi të përcjellin finalen e “Conference League” në mes të Romës dhe Feyenoord.

E kjo nuk mbaron me kaq.

Të enjtën në ora 19:50 do të luhet finalja e Kupës së Kosovës në mes të Llapit dhe Dritës së Gjilanit.

Finalja e Kupës së Kosovës transmetohet drejtpërdrejt në Klan Kosova nga ora 19:50.

E “qërshia mbi tortë” do të jetë finalja e madhe e Champions League në që do të zhvillohet të shtunën në “Parc des Princes” në Paris, ku përballë njëri-tjetrit do të jenë dy gjigandët e futbollit evropian Liverpool – Real Madrid.

Se kujt do t’i takojë trofeu më i vlefshëm evropian do ta mësoni live në Klan Kosova, të shtunën nga ora 19:00, njofton Klankosova.tv.