Trepça`89 fiton me lehtësi ndaj Drenicës (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Trepça`89 fiton me lehtësi ndaj Drenicës (VIDEO)

NULL NULL
nga Andi Shabani 06.05.2023 19:43

Trepça`89 e ka mposhtur Drenicën në xhiron e 33-të në Albi Mall Superligën e Kosovës në futboll.

Ekipi mitrovicas triumfoi 3-1 duke e dërguar Drenicën në Ligën e Parë.

Golat për “xehetarët” i shënuan Egzon Fazliu, Madi Fatty dhe Rilind Nimani.

Golin e vetëm për Drenicën e realizoi Osman Mëziu.