Trepça’89 dhe Gjilani i ndajnë pikët (Video) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Trepça’89 dhe Gjilani i ndajnë pikët (Video)

NULL NULL
nga Andi Shabani 30.04.2023 19:55

Trepça’89 dhe Gjilani e kanë fituar nga një pikë në xhiron e 31-të në Albi Superligën e Kosovës në futboll.

Të dy ekipet nuk realizuan fare në “Riza Lushta”.

Ekipi mitrovicas po lufton për mbijetesë në elitën e futbollit tonë teksa Gjilan e kërkon daljen në garat evropiane edicionin tjetër.