Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Trepça barazon serinë ndaj Prishtinës, finalisti përcaktohet në ndeshjen e pestë

NULL NULL
23.04.2023 19:18

Trepça ka shënuar fitore ndaj Sigal Prishtinës, duke e barazuar serinë e gjysmëfinaleve në 2-2.

Mitrovicasit në sallën “Minatori” triumfuan me rezultat 82-77, njofton Klankosova.tv.

Më i dalluari te Trepça ishte Kendrick Brown me 21 pikë, dy kërcime dhe një asistim.

Ndërsa te Prishtina më i miri ishte Dardan Berisha me 23 pikë, katër kërcime dhe gjashtë asistime.

Tani finalisti do të përcaktohet në ndeshjen e pestë të enjten, ku do të përballet me Pejën, pasi kjo e fundit e mposhti Golden Eagle Yllin. /Klankosova.tv.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.