Trepça ’89 dhe Malisheva ndahen në paqe - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Trepça ’89 dhe Malisheva ndahen në paqe

NULL NULL
05.03.2023 15:33

Trepça ’89 ka barazuar me Malishevën pa gola, në kuadër të javës së 23-të në Superligën e Kosovës.

Takimi filloi me ritëm të lartë me shumë raste, por u mbyll pa gola pjesa e parë.

Pjesa e dytë ishte thuajse përsëritjes e së parës.

Malisheva pas barazimit mbetet në vendin e shtatë me 25 pikë, pas 23 ndeshjeve, teksa Trepça ’89 një pozitë më poshtë me 23 sosh. /Klankosova.tv.