Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Gjenden tregimet e Mark Twain

NULL NULL
06.05.2015 16:19

 Mbi 100 tregime nga Mark Twain të cilat mendoheshin se janë zhdukur u gjetën së fundmi nga Mark Twain Project.

 

The Guardian ka shkruar për këto tregime të shkurtra që janë gjetur, e janë menduar si kopje të zhdukura. 

Letrat janë shkruar në periudhën 1865-1866, ndërsa fansat e autorit të madh kanë treguar entuziasëm të madh për ti lexuar këto mbetje të letërsisë.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.