Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Tre zëvendësuesit potencialë të ten Hagut

NULL NULL
29.02.2024 12:08

Manchester Unitedi si duket ka filluar të mendojë për një të ardhme pa Erik ten Hagun.

Sipas gazetarit Rudy Galetti, janë tre emra në listën e pronarit të ri, Sir Jim Ratcliffe.

Dy ish-trajnerët e Chelseas, Antonio Conte dhe Thomas Tuchel po fliten si emra të mundshëm.

Ndërkaq emri i dytë është një tjetër italian pos Contes, Roberto De Zerbi i  Brightonit.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.