Tre të lënduar pas një aksidenti në autostradën Tiranë-Durrës - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Tre të lënduar pas një aksidenti në autostradën Tiranë-Durrës

NULL NULL
03/07/2022

Tre persona kanë mbetur të plagosur si pasojë e një aksidenti të ndodhur gjatë orëve të natës në autostradën Tiranë-Durrës.

Policia bën të ditur se janë përplasur mjeti me drejtues shtetasin E. Ç., me mjetin me drejtues shtetasin A. F.

Si pasojë janë dëmtuar drejtuesi i mjetit shtetasi E. Ç., dhe dy pasagjerët e mjetit tjetër, 12 dhe 14 vjeç, të cilët ndodhen në spital, nën kujdesin e mjekëve./A2