18:30, 24 Gusht 2019

Tre persona janë lënduar si pasojë e një aksidenti në fshatin Liqej të Vushtrrisë, njofton Klan Kosova.

Këtë për klankosova.tv e konfirmoi Avni Zahiti, zëdhënës në Drejtorinë Rajonale të Policisë në Mitrovicë.

Ai tha se në aksident ishin të përfshira dy vetura dhe personat e lënduar kanë kërkuar tretman mjekësor në Spitalin e Vushtrrisë.

 

Konkurs Pune

Lexo më shumë