Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Tre shtetas të Maqedonisë së Veriut kanë vdekur në një aksident trafiku në Itali

NULL NULL
10.04.2023 11:52
maqedoni e veriut

Mediumet italiane raportojnë se katër persona kanë vdekur nga aksidenti që ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Ponte Verde- Nizza Monferrato (Asti).

Sipas të njëjtave mediume, tre të vdekur janë shtetas të Maqedonisë së Veriut.

Tre shtetasit e RMV-së raportohet të kenë qenë të moshës 30 vjeçe, ndërsa personi tjetër nga Asti, i moshës 23 vjeçe./zhurnal.mk/

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.