Tre mijë e 605 raste aktive me COVID-19 në vend

Tre mijë e 605 raste aktive me COVID-19 në vend

NULL NULL
3 weeks më parë

Sipas të dhënave nga Ministria e Shëndetësisë edhe tre mijë e 605 raste janë aktive me koronavirus në vend.

Gjatë 24 orëve të kaluara Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike ka raportuar 23 raste të reja, tri viktima dhe 591 pacientë të shëruar, njofton Klankosova.tv.

Po ashtu gjatë 24 orëve të kaluara janë dhënë nëntë mijë e 665 vaksina kundër virusit korona.