Transparentja Rihanna - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Transparentja Rihanna

NULL NULL
04/10/2015

Këngëtarja Rihanna kishte vendosur që gjatë Fashion Week të dukej me shumë stil.

Ajo arriti të tërheqë vëmendjen e pothuajse të gjithëve derisa kishte veshur një fustan ngjyrë rozë të hapur dhe shumë të tejdukshëm, transmeton Klan Kosova.

Ajo kishte vendosur që mos të vendoste sutjena ndërsa grimin nuk e kishte të tepruar.

27 vjeçarja dukej mrekullueshëm në festën e përvjetorit të 95të të revistës glamuroze Vogue dhe në disponim shumë të mirë.

rihanna 3

rihanna 2

rihanna 1