Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Transeksuali në ballinë të Vanity Fair

NULL NULL
01.06.2015 19:09

Bruce Jenner deklaroi se është transeksual në një intervistë me Diane Saëyer për televizionin amerikan ABC.

65 vjeçari/ja tregoi se e kishte pasur shumë problem që këtë lajm t`ia përcjellë familjes së tij/saj, në reality shoë-in “Keeping Up With the Kardashians”.

Tani Jenner është e gatshme që ta prezantojë veten si Caitlyn për pjesën tjetër të botës.

Vanity Fair

Në një session fotografish të realizuara nga Annie Leibovitz, Caitlyn e cila do të njihet nga tani me këë emër do të jetë në ballinë të Vanity Fair, transmeton Klan Kosova. / klankosova.tv

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.