Trajneri i thotë tenistes, mbylle - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Trajneri i thotë tenistes, mbylle

NULL NULL
07/08/2015

Trajneri dhe i dashuri i tenistes, Alison Riske ka zgjedhur një mënyrë jo të zakonshme për ta motivuar atë gjatë një ndeshje të zhvilluar në Stanford Classic.

Mënyra e të shprehurit të tij ishte shumë e ashpër ndaj Riskes, kur në një moment edhe i drejtohet duke i thënë “mbylle gojën”.

Stephen Amritraj  ishte i shpërqendruar duke mos ditur se mikrofoni kishte mbetur i hapur, ndërsa ishte i koncentruar vetëm se si ta motivonte Risken që të fitojë duelin.

Vepimi i tij është kapur edhe nga kamerat të cilat ishin të fokusuara drejt tyre, ndërsa padyshim se një veprim i tillë nuk e bënë krenar as trajnerin Amritraj, shkruan Eurosport, transmeton Klan Kosova