Tovërlani: Nesër nuk ka humbës - është ndeshje festive - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Tovërlani: Nesër nuk ka humbës – është ndeshje festive

NULL NULL
12/11/2015

Trajneri i futbollit, Afrim Tovërlani, në intervistën e Orës së Fundit në Klan Kosova ka thënë se përballja e së premtes është festive dhe nuk ka rëndësi rezultati, njofton Klan Kosova.

“Nesër humbës nuk ka, është një ndeshje festive, përparësi ka kombëtarja e Shqipërisë është ekip më i kompozuar, ka pasur ndeshje me të zhvilluara së bashku”.

“Nuk do të thotë që mund të jetë njëri nga faktorët që mund ta vendos lojën”.

“Shqiptar humbës nuk ka nesër”.

“Është e drejtë ekskluzive e selektorit ta zgjedh formacionin dhe nuk e komentoj pse nuk ka lojtarë nga Superliga e Kosovës”.

klankosova.tv