Totti është duke u përmirësuar - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Totti është duke u përmirësuar

NULL NULL
05/10/2015

Francesco Totti është duke bërë progres sa i përket gjendjes shëndetësore.

Kapiteni i Giallorossi ka pasur një problem në kofshë dhe pritet të mungojë për rreth muaj.

Sipas medieve italiane, ai është rikthyer në fitnes dhe është duke përparuar.

Sot ai iu është nënshtruar disa testeve mjekësore të cilat kanë treguar përmirësimin në muskuj në kofshën e djathtë.
Ai do të kontrollohet edhe pa pesë ose gjashtë ditëve dhe pritet të shihet nëse mund të rikthehet edhe për më pak se një muaj, transmeton Klan Kosova.